Hisense Soundbar System | HS2100 | USB port | AUX in | Bluetooth
- TootjadHisense
- Mudel: HS2100
- Saadavus: 5
-
124€
Hisense Soundbar System | HS2100 | USB port | AUX in | Bluetooth
| All | |
| AUX-sisend | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| CD-mängija | No |
| Embeeded battery | No |
| FM-raadio | No |
| Gross depth (mm) | 445.00 mm |
| Gross height (mm) | 155.00 mm |
| Gross weight | 6.50 kg |
| Gross width (mm) | 890.00 mm |
| Kassetiseade | No |
| Kõrvaklapi väljund | No |
| Net weight | 4.90 kg |
| NFC | No |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 30 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1280.00 g |
| Plastic (No PET) | 320.00 g |
| Producer | Hisense |
| Producer product family | Soundbar System |
| Producer product name | HS2100 |
| Tare weight (kg) | 1.60 kg |
| Traadita ühendus | No |
| USB-port | Yes |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | No |








